Get Adobe Flash player

SAUNA NA NÁVSI - MASÁŽE

oddelovac
Masáže jsou v naší provozovně prováděné v oddělené místnosti, v příjemném, olejíčky provoněném prostředí. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně - každá masáž je jiná, maximálně přizpůsobena konkrétnímu člověku a jeho požadavkům. V naší nabídce najdete masáž klasickou, baňkovou a speciální Fyzio masáž.

Nabídka masáží

Masáž klasická

Klasická masáž je manuální technika, využívající různé hmaty (hnětení, tření, vytírání…) k ovlivnění svalového aparátu. Působí proti svalové  únavě, bolesti i zvýšenému napětí. Masáží se zvyšuje prokrvení kůže i svalů, odplavují se z tkání metabolity a zmírňují se bolesti.  Navozuje jak fyzickou tak i psychickou relaxaci. Při této masáži se používají různé masážní prostředky (emulze, masážní oleje…).

Masáž baňková

Baňková masáž vychází z principů tradiční čínské medicíny. Je založena na přikládání baněk na různé (problematické či bolestivé) části těla. Vlivem podtlaku při ní dochází k výraznému uvolnění svalů a blokád, k čištění organismu od toxických látek, zmírnění bolestí. Zároveň dochází i k reflexnímu ovlivnění vnitřních orgánů. Přikládání baňěk se střídá s „masírovaním baňkou“ po povrchu těla, pro lepší skluz je použitý masážní olej.


Masáž Fyzio

Nabízíme speciální „Fyzio masáž“ jenž je kombinací různých technik fyzioterapeutických (měkké a mobilizační techniky, segmentální reflexní masáž) s prvky klasické masáže či baňkování. Z větší části probíhá  „nasucho“. Jednotlivé techniky jsou aplikovány zcela individuálně v závislosti na potřebách klienta se zaměřením na problematická místa. Cílem masáže je problém nejen objevit, ale i odstranit jeho příčinu.